środa, 8 sierpnia 2012

Niedziela w zoo.

Niedziela zapowiadała się całkiem ładna, dlatego mając dość siedzenia w domu postanowiliśmy zrobić sobie wycieczkę do zoo. Dawno tam nie byliśmy, a tereny zoo są ogromne, w sam raz na niedzielny spacer.
Miło spędziliśmy dzień i zdążyliśmy wrócić do domu przed burzą. :)

Dzisiaj mieliśmy zrobić sobie wycieczkę rowerową, ale pogoda chyba nam nie dopisze, bo od samego rana się chmurzy i lada chwila może luchnąć.

Pochwalę się, że prawdopodobnie niedługo ukaże się w naszej lokalnej gazecie wywiad ze mną. Jutro jestem bowiem umówiona na zdjęcie, które ma dany artykuł obrazować. Byłam zaskoczona, gdy dziennikarka tej gazety skontaktowała się ze mną w sprawie wywiadu. K. się śmieje, że będę teraz sławna. Taaa :P A czego dotyczy wywiad? Opowiadałam o swojej pasji, jaką są książki, o kulisach współpracy z wydawnictwami, itp. Sama jestem ciekawa jak to wszystko wyjdzie.

Jest praca na horyzoncie. Nic nie mówię, co by nie zapeszać. Jak coś wyjdzie to się pochwalę.


8 komentarzy:

 1. ja jak byłam koordynatorką w Centrum Wolontariatu to dziennikarze nie bawili się w umawianie na zdjęcia. Jak wpadali to od razu wyskakiwali z aparatem, a jak się szło do nich to już trzeba było być przygotowanym na to, że będą robić zdjęcia;p

  OdpowiedzUsuń
 2. to coz czekamy na tresc wywiadu ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. No to gratulacje, Gwiazdo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Od czegoś trzeba zacząć :) Gratuluję w takim razie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ej! Ja też chcę zrobić z Tobą wywiad! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. ojaaa:D no i się wydało! nie wiedziałam, że Ty to Ty! :)))
  no i proszę wywiad w gazecie, narodzi się nam nowa gwiazda :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj!
Dziękuję za poświęcony mi czas. Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz słowo od siebie.(jeśli nie jesteś z bloggera, proszę o pozostawianie swoich adresów, żebym mogła zajrzeć również do Ciebie).
Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy użytkowników anonimowych, jak również komentarzy chamskich, wulgarnych i cechujących się brakiem kultury.