niedziela, 25 sierpnia 2013

Nadal wielki znak zapytania.

Dobrze zrozumiałyście ostatnie zdanie :) Podejrzewaliśmy z K., ze możemy mieć małą kruszynkę, choć za bardzo nie było ku temu powodów. No, ale @ się spóźniał, zrobiłam 3 testy i każdy negatywny, więc to nie to...
Jednak @ nadal nie ma...
Dzisiaj dostanę grafik w pracy i umówię się do lekarza, trochę się boję, że to coś gorszego, jakieś trobiele albo coś :/ Już kiedyś je miałam, a to ponoć lubi wracać.
Co do pracy, zostaję na dłużej, ale na innych zasadach- będę pracować 3 dni w tygodniu, więc wyjdzie mi około 3/4 etatu, będę miała czas na szkołę i inne rzeczy :)
Teraz lecę, bo na 15 idę właśnie do pracy, a potem integracyjne piwo z koleżankami :)

Mam też trochę nowości związanych z K., naszymi planami na przyszłość itp. Ale to może poczekać na przyszły raz :) Wpadnę do was jak będę miała wolną chwilę :)

11 komentarzy:

 1. czekam na dalsze info :) nie martw się na zapas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie martw się na zapas, tak jak napisała Labrava... być może to przez stres? Wszystko będzie dobrze. Idź do lekarza czym prędzej i upewnij się co i jak... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieje, że jak najszybciej pójdziesz do tego lekarza i dowiesz się, że to wina stresu czy coś; kochana trzymam kciuki żeby wszystko dobrze było, zdrówko najważniejsze :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Będzie dobrze. :D Ech, ale w życiu tak jest, że jedno się ułoży, a drugie spieprzy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie panikuj :) będzie dobrze ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Będzie dobrze zobaczysz :) Już czekam z niecierpliwością co nam chcesz powiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. 3 dni pracy to zawsze lepiej niż 5, czy 6 :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Kurcze, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku ;(
  Jakie planyyy? Czemu w najważniejszym momencie ucięłaś notkę i każesz nam czekać ;p

  OdpowiedzUsuń
 9. no to czekamy na dalsze informacje

  OdpowiedzUsuń

Witaj!
Dziękuję za poświęcony mi czas. Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz słowo od siebie.(jeśli nie jesteś z bloggera, proszę o pozostawianie swoich adresów, żebym mogła zajrzeć również do Ciebie).
Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy użytkowników anonimowych, jak również komentarzy chamskich, wulgarnych i cechujących się brakiem kultury.